Odwiedź nas na:
Konstrukcje Stalowe
                                  Produkcja - Sprzedaż

Oferta

 

Asortyment wykonujemy w ramach własnych wzorów lub zgodnie z projektem przedstawionym przez zleceniodawcę. Z przyjemnością doradzamy klientom najlepsze rozwiązania. Posiadamy duże doświadczenie w branży ślusarsko – spawalniczej.

Realizując powierzone zadania przywiązujemy ogromną wagę do estetyki wykonania i jakości. Elementy ze stali zabezpieczone są antykorozyjnie przy pomocy najlepszych podkładów i farb aktualnie dostępnych na rynku. Na życzenie klienta nasze wyroby mogą być ocynkowane ogniowo, oraz malowanie proszkowo w dowolnie wybranej kolorystyce. Uzupełnieniem naszej oferty jest transport do klienta i profesjonalny montaż naszych wyrobów.

Balustrady lub poręcze wykonane ze stali nierdzewnej polerowanej charakteryzują się lustrzaną powierzchnią, dobrze odbijającą światło Wyroby ze stali nierdzewnej są wyjątkowo trwałe i praktyczne, a jednocześnie szlachetne i eleganckie. Dzięki różnorodności gatunków i rodzajów powierzchni oraz szerokiej palecie produktów jest ona w stanie spełnić najbardziej wyszukane wymagania stawiane materiałom budowlanym i wykończeniowym przez architektów oraz dekoratorów wnętrz.

Trwałość elementów wykonanych ze stali nierdzewnej jest nieporównywalna z większością innych materiałów wykończeniowych. Ich wygląd nie zmienia się przez dziesiątki lat.

Stosując stal nierdzewną unikamy konieczności stosowania farb i innych zabezpieczeń antykorozyjnych, których użycie nie jest obojętne dla środowiska.

Długi cykl życia produktów wykonanych ze stali nierdzewnej pozwala na oszczędzanie energii w związku z ograniczeniem procesów produkcyjnych.

Jedną z zalet stali nierdzewnej jest jej ekologiczność. Stal nierdzewna posiada atesty do stosowania jej do produkcji urządzeń mających kontakt z żywnością i wodą, jest to materiał w pełni bezpieczny dla ludzi i środowiska. Stal nierdzewna jest materiałem bardzo niekorzystnym dla rozwoju szkodliwych mikroorganizmów, co jest bardzo istotne w miejscu, gdzie przygotowuje się posiłki.

Oferujemy:

1. Bramy wjazdowe skrzydłowe i przesuwne, przęsła ogrodzeniowe ze stali nierdzewnej,ze stali czarnej malowane, cynkowane ogniowo,

2. Balustrady:

  • z profili okrągłych
  • z profili kwadratowych
  • ze szkłem hartowanym
  • z linką
  • z drewnem
  • ze stali czarnej, malowane

3. Pochwyty

4. Schody

  • ze stali nierdzewnej
  • ze stali czarnej

5. Meble gastronomiczne i sklepowe ze stali kwasoodpornej

6. Elementy wystroju wnętrza i ogrodu

7. Podjazdy dla inwalidów

8. Daszki szklane

9. Małe konstrukcje stalowe

10. Stojaki informacyjno-reklamowe

11. Konstrukcje pod reklamy

...oraz wiele innych.

Świadczymy usługi spawalnicze z dojazdem do klienta.